^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

XX Dzień Papieski pod hasłem "Totus Tuus"

16 października, w rocznicę wybrania Karola Wojtyły na papieża, świętowaliśmy w naszej szkole XX Dzień Papieski pod hasłem "Totus Tuus", koordynowany przez uczniów naszej szkoły - stypendystów Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". W ramach tego w holu została wywieszona gazetka tematyczna przygotowana przez Amelię Michaluk z klasy 3H, od 3 lat stypendystkę programu. Aleksandra Derlukiewicz z klasy 2E przygotowała natomiast cytaty - złote myśli św. Jana Pawła II dostępne do "poczęstowania się" dla wszystkich.

Na długiej przerwie chętni uczniowie szkoły spotkali się w holu, by odśpiewać "Barkę" - ulubioną pieśń Papieża Polaka - oraz uczestniczyli w krótkim quizie dotyczącym życia i twórczości Jana Pawła II, przygotowanym i prowadzonym przez Błażeja Bielawskiego z klasy 2EG z wypełnieniem niezbędnych wymogów sanitarnych. Uczniów wspierał katecheta ks. Rafał Przezdziak. Stypendyści są dumni ze swej przynależności do Fundacji i cieszą się, że mogli podzielić się jej ideą i nauką ich patrona na łonie szkoły.


Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.