^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Przedstawiciele Ambasady Królestwa Niderlandów z wizytą w Kraszaku

Dnia 3 kwietnia naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Ambasady Holandii; Pan Bart de Bruijn, Pierwszy Sekretarz, Zastępca Departamentu do Spraw Polityki wraz ze stażystką Panią Mattią Van Der Laan. Wyjątkowi goście zwiedzili naszą szkołę, poznali Patrona i najważniejsze fakty z jej historii. Uczniowie I Liceum, dzięki prezentacji przygotowanej przez przedstawicieli ambasady, pogłębili swoją wiedzę na temat historii i kultury Holandii oraz zaspokoili swoją ciekawość dotyczącą pracy w ambasadzie. Niecodzienne spotkanie zaszczycił swoją obecnością Pan Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Pani Gabriela Kuc-Stefaniuk, Rzecznik Prezydenta.


To wydarzenie jest częścią projektu współpracy naszej szkoły z ambasadami, którego pomysłodawcą jest Pan Dyrektor Ireneusz Szubarczyk. Pozytywną reakcję na naszą propozycję współpracy okazały już ambasady: Finlandii , Włoch, Cypru, Szwajcarii czy Francji, które wystosowały zaproszenia dla naszej młodzieży. Koordynatorem współpracy i spotkania była Pani Katarzyna Wołosiuk.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.