^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Finał IV edycji Konkursu Historycznego

15 marca 2019 r. pod hasłem „Polskie drogi do niepodległości” odbył się w naszej szkole finał IV edycji Konkursu Historycznego im. J. I. Kraszewskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych powiatu bialskiego. Do finału zakwalifikowało się 32 uczniów z trzynastu szkół.
O godz. 10.00 rozpoczęły się zawody indywidualne, polegające na rozwiązaniu testu sprawdzającego zarówno wiedzę historyczną uczestników, jak i znajomość najważniejszych wydarzeń dotyczących naszej szkoły.


Zwycięzcą rozgrywek indywidualnych został Jakub Sobolewski ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej. Drugie miejsce zajął Wiktor Oczkowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej a trzecie Jonasz Kargulewicz z Katolickiego Gimnazjum im. C. K. Norwida w Białej Podlaskiej.

Drugim etapem rywalizacji był finał drużynowy - quiz w formule teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Zwycięska okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej w składzie: Wiktor Wilcząb oraz Jakub Sobolewski. Konkurs przygotowali nauczyciele historii naszej szkoły: Marzenna Mikulska, Maria Oleksiuk, Ireneusz Maj i Jarosław Radecki. Wsparcia udzielili im uczniowie klasy 2g, 2a/f oraz 2c. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy za rok!

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.