^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Olimpiada Teologii Katolickiej

15 listopada, po raz kolejny w naszej szkole odbyła się Olimpiada Teologii Katolickiej. W tym roku hasło przewodnie brzmi: „Temat: „Święty Jacek – wzór ewangelizacji”. W etapie szkolnym uczestniczyło 290 uczniów. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowało się 51 osób z 19 szkół. W naszym Liceum do rywalizacji stanęło kilkunastu uczniów. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowało się dwóch olimpijczyków: Szymon Dudek i Eryk Kowalewicz – obaj z kl. I A_1. Eliminacje drugiego stopnia odbyły się 27 lutego br. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach. Nasi uczniowie wreszcie pokazali klasę: Szymon zajął V, natomiast Eryk I miejsce i tym samym weźmie udział w ogólnopolskim finale w Opolu w dniach: 28 – 30 marca. Serdecznie im gratulujemy im sukcesu. Erykowi życzymy zapału i wygranej.


Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.