^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

JESTEŚMY SZKOŁĄ DIALOGU!

26 lutego 2019r. na uroczystej gali Forum Dialogu, która odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie, uczniowie klasy IIIB oficjalnie odebrali dyplom Szkoły Dialogu. Odebranie tego zaszczytnego tytułu jest zwieńczeniem projektu realizowanego przez klasę pod opieką wychowawcy p. Moniki Kulikowskiej w poprzednim roku. Program ten miał na celu poszerzenie i dzielenie się wiedzą na temat wielowiekowej obecności Żydów w Polsce i ich wkładu życie naszego miasta. Galę uświetniła obecność znamienitych gości ze świata polityki i kultury: m. in. Prezydenta Warszawy - p. Rafała Trzaskowskiego, ambasadorów Izraela i Australii, atache kulturalnego USA i wicemarszałka Senatu - Bogdana Borusewicza. Największą przyjemność sprawiła nam obecność Prezydenta naszego miasta - p. Michała Litwiniuka i Naczelnika Wydziału Edukacji p. Stanisława Romanowskiego, którzy towarzyszyli młodzieży w tym ważnym dla nich dniu.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.