^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Warsztaty językowe dla naszych uczniów

16 stycznia w naszej szkole odbyły się warsztaty dla zainteresowanych uczniów naszej szkoły z języka niemieckiego i rosyjskiego z udziałem gości z Lingwistyki Stosowanej UMCS. W sali nr 1 studentki pod czujnym okiem pani doktor Agnieszki Potyrańskiej z dużą dawką humoru przeprowadziły teoretyczne zajęcia tłumaczeniowe z języka rosyjskiego, pt. "Tłumaczenie symultaniczne”. W auli szkolnej zaś uczniowie zainteresowani językiem niemieckim spotkali się z panią doktor Jolantą Knieją, która umiejętnie zaangażowała ich w zajęcia na temat graffiti.


Nasi uczniowie musieli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin oraz sprawnie posługiwać się językiem niemieckim. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nawiązana w ubiegłym roku współpraca z Lingwistyką Stosowaną UMCS tak prężnie się rozwija i mamy nadzieję na jeszcze wiele wspólnych i owocnych spotkań

 

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.