^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Spotkanie z native speakerem

W poniedziałek 16 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję spotkać się z rodowitym Brytyjczykiem Danielem Narcrossem. Daniel jest nauczycielem biologii w George Stephenson High School w Newcastle i przybył do naszej szkoły na zaproszenie Pana Profesora Stefana Wrzoska. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży naszej szkoły, która miała okazję dowiedzieć się, jak wygląda nauka i praca w szkole w Anglii. Niewątpliwym atutem spotkania była możliwość wykorzystania języka angielskiego w praktyce i przekonania się, jak wysoki poziom znajomości tego języka prezentują nasi uczniowie. Mamy nadzieję, że Dan skorzysta z kolejnego zaproszenia i odwiedzi nas ponownie. Spotkanie zorganizowała Pani Profesor Katarzyna Wołosiuk.


Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.