^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Sukcesy naszych uczniów w konkursie literackim „W świecie fantazji – zaplątani w sieci”

20 marca 2018 r. o godz 12:00 w Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej odbyło się podsumowanie konkursu literackiego „W świecie fantazji - zaplątani w sieci”. Uczestnikami byli uczniowie ze szkół z całej Polski. Galę rozdania nagród poprowadzili członkowie kółka literackiego i dziennikarskiego w BCK, a wśród nich uczniowie naszej szkoły. Przybyli na uroczystość goście mogli posłuchać wspaniałej gry i śpiewu Jakuba Maryńczaka z klasy 2c. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie I LO. W kategorii proza wyróżnienie otrzymał Bartłomiej Warowny z klasy 2c. W kategorii poezja 3. miejsce zajęła Ewa Weremko z klasy 2a1. Nagrodę konkursu Grand Prix otrzymała Katarzyna Ponomarenko z klasy 2h. Laureatom gratulujemy i życzymy jak najwięcej artystycznego natchnienia.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.