^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 Stwarzamy atmosferę przyjazną każdemu uczniowi.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Wycieczka klasy IC

20.06.2017r. klasa IC pod opieką pani Karoliny Kulickiej i Małgorzaty Tokarskiej udała się na jednodniową wycieczkę do parku krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu". Pierwszym punktem programu był spacer po okolicy, podczas którego młodzi fascynaci historii zwiedzili osnuty legendą granitowy kamień, zwany kamienną babą. Innych wrażeń dostarczył pomnik czołgu Armii Czerwonej, który jako pierwszy miał przejechać Bug i wraz z innymi wyprzeć Niemców z Polski. Po długiej i wyczerpującej lekcji historii pierwszoklasiści udali się na ognisko w Mokranach Nowych. Z całą pewnością ten dzień utkwi im głęboko w pamięci.

Wyróżnienia

logo2.png

Współpraca

L.png

Przedsięwzięcia

come.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.