^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Pożegnanie absolwentów.

28 kwietnia odbyła się w naszej szkole podwójna uroczystość. Najpierw uczniowie klasy IC i IIG wraz z wychowawcami: panią Karoliną Kulicką i panem Piotrem Sawczukiem przenieśli nas do roku 1791, kiedy uchwalona została pierwsza w Europie i druga na świecie konstytucja, zwana Konstytucją 3 maja. Ta inscenizacja była dla wszystkich wzruszającą lekcją historii, która na długo pozostanie w pamięci. Po krótkiej przerwie, którą uprzyjemnił nam występ wokalny Gabrysi Wieczorek z klasy ID, uczniowie klasy IH i IIC, pod kierunkiem wychowawców: pani Anny Chudzik oraz pana Andrzeja Kurkowskiego, w bardzo trafny i niezwykle zabawny sposób przedstawili, nie tylko żegnanym tego dnia trzecioklasistom, lecz także wszystkim zgromadzonym na sali widzom, różne przykłady postaw i zachowań, charakterystycznych dla uczniów Kraszaka.

Tegoroczni absolwenci naszej szkoły, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, odebrali gratulacje i pamiątkowe dyplomy z rąk Dyrektora szkoły, a dziesięciu najlepszym przyznano Statuetki Kraszaka. Nagrody odebrali także absolwenci, którzy aktywnie włączali się w działalność społeczną i artystyczną w naszej szkole. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze i w dorosłym życiu. Pamiętajcie o swojej szkole!

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.