^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Pomoc zwierzętom ze schroniska

W ostatnim czasie w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla psów ze schroniska „Azyl”. 29 marca 2017 r. klasa IG pod opieką pań: Joanny Orlik, Doroty Migasiuk i Danuty Malinowskiej odwiedziła schronisko i przekazała zebrane przez naszą szkołę dary. Na miejscu odbyło się krótkie szkolenie i pogadanka na temat pracy wolontariusza. Po zapoznaniu się z panującymi tam zasadami uczniowie zabrali podopiecznych schroniska na wiosenny spacer, co obu stronom sprawiło ogromną radość. Klasa IG skorzystała także z możliwości wirtualnej adopcji pupila, jaką daje schronisko „Azyl”. Zachęcamy także inne klasy do włączenia się w podobne akcje, mające na celu pomoc zwierzętom.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.