^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Sukces Agnieszki Hermaniuk w XIII edycji Konkursu Języka Niemieckiego

Jak co roku uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w XIII już edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, organizowanego przez Polsko-Niemieckie Centrum Przedsiębiorczości w Białej Podlaskiej wraz ze Stowarzyszeniem Polska w Unii Europejskiej oraz Podlaską Agencją Consultingową RECTUS-WOC. Do wielkiego finału, który odbył się 7 kwietnia 2017 r. awansowało czworo naszych uczniów: Martyna Nowak z kl. IIIA i Konstancja Byszko z kl. IIIH (opiekun: pani Anna Różańska) oraz Łukasz Knigawka z kl. IIIA oraz Agnieszka Hermaniuk z kl. IA (opiekun: pani Anna Barszcz). W wielkim finale konkursu cała drużyna spisała się bardzo dobrze a Agnieszka Hermaniuk z klasy IA zajęłą III miejsce. Serdeczne gratulacje i wielu sukcesów w przyszłości.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.