^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dnia 14.03.2017 r. w Piaskach odbyła się Wojewódzka Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Mecze rozgrywane były w hali Zespołu Szkół w Piaskach, a gospodarzem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku.W pierwszym meczu nasza drużyna zmierzyła się z zespołem III LO w Lublinie, który pokonała 2:0. Drugi mecz decydował o wejściu zwycięskiej drużyny do finału. Reprezentacja I LO im.J.I. Kraszewskiego pokonała drużynę ZS 2 w Kraśniku 2:0 i zapewniła sobie miejsce w finale. W meczu finałowym zmierzyły się zespoły II LO ze Świdnika i I LO z Białej Podlaskiej. Pierwszy set stanowił zdecydowaną dominację drużyny ze Świdnika, w drugim secie role się odwróciły i tym razem I LO pewnie pokonało swoje przeciwniczki.

Ostatnia partia meczu należała do Świdniczanek. Ostatecznie zawodniczki I LO zdobyły srebrny medal i zostały wicemistrzyniami województwa Lubelskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Skład naszej drużyny: Natalia Hałabuda i Aleksandra Romaniuk 3B, Roksana Gryciuk 3F, Alicja Lesiuk i Sylwia Pietruk 3H, Julia Najdyhor IB, Alicja Jarmoszewicz i Natalia Wróbel 1C, Sandra Zadrożniak 1F, Dominika Denko 1G oraz Weronika Silczuk, Aleksandra Protasiuk i Aleksandra Wilk 1H.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.