^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Nasza szkoła w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

26 lutego poczet sztandarowy naszej szkoły, wraz z panem Dyrektorem Przemysławem Olesiejukiem oraz opiekunem pocztu panem Andrzejem Kurkowskim, wziął udział w miejskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji Ojczyzny oraz w intencji żołnierzy formacji niepodległościowych wywiezionych w 1944 roku do łagrów w rejonie Baranowicz i Swierdłowska na terenie Związku Sowieckiego. Po mszy uczestnicy obchodów przeszli w uroczystym pochodzie ulicą Brzeską i Prostą pod Zakład Karny, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Przedstawiciele naszej szkoły złożyli kwiaty pod tablicą poświęconą Żołnierzom Wyklętym.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.