^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

„W Kraszaku wylądowały spodki Unifi”

Na początku października zainstalowano na sufitach korytarzy naszej szkoły tajemnicze urządzenia przypominające kosmiczne „spodki”. Dyrektor Szkoły Przemysław Olesiejuk stwierdził z dumą, że dołączyliśmy do grona użytkowników nowoczesnych technologii. Nasze liceum wdrożyło najnowszy profesjonalny system sieci bezprzewodowych firmy Ubiquiti. Unifi to system Access Pointów zapewniający bezprzewodowy dostęp do Internetu wszystkim osobom przebywającym wewnątrz budynku. Zakupiono 10 urządzeń, które zapewnią odbiór sygnału we wszelkich zakamarkach szkoły oraz umożliwią nieograniczonej liczbie urządzeń takich, jak: laptopy, smartfony, iPady i inne bezprzewodowe urządzenia Wi-Fi bezpieczny oraz szybki dostęp do Internetu. A już wkrótce kolejna techniczna „rewolucja” w szkole - dzięki efektywnej współpracy z Radą Rodziców nasze liceum wzbogaci się o rzutniki, które umieszczone zostaną we wszystkich klasach. I tym razem umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością, co na pewno przyczyni się do doskonalenia jakości pracy szkoły. Ankieta

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.