^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Wycieczka klasy 2b

W dniach 16 – 18 czerwca odbyła się szkolna wycieczka na Mazury klasy IIb. Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Galindię – osadę nawiązującą do historii dawnych plemion – oraz park dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Drugi dzień minął na zwiedzaniu Wilczego Szańca w Gierłoży – dawnej kwatery głównej A. Hitlera, Twierdzy Boyen oraz Wieży Ciśnień z tarasem widokowym. Następnie uczniowie odwiedzili Park Wodny „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Trzeciego dnia Klasa wybrała się do Reszla – miasteczka wpisanego do światowego rejestru zabytków – oraz do Świętej Lipki, w której znajduje się Sanktuarium Maryjne. Tam uczniowie mieli okazję wysłuchać koncertu organowego, którego dodatkową atrakcją były ruchome figurki. Wycieczkę zakończył rejs statkiem po jeziorze Śniardwy.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Wyróżnienia

logo1.png

Współpraca

L.png

Przedsięwzięcia

free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.