^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Spotkanie z białoruską młodzieżą

W piątek 21 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły pojechali w odwiedziny do szkoły nr 9 w Brześciu. Licealiści poznali historię placówki, zwiedzili budynek oraz rozmawiali ze swoimi rówieśnikami. Nie zabrakło wspólnego tańca, który uwielbiają tamtejsi uczniowie. Tańczył każdy, bez żadnych wyjątków! Potem nasi uczniowie pojechali zwiedzać Twierdzę Brzeską. O obiekcie opowiadał historyk szkoły nr 9. Mówił po rosyjsku, więc trzeba było wykazać się znajomością języka. Na szczęście, gdy nasi licealiści czegoś nie rozumieli, pomocą językową służyła pani profesor Olena Wasilewska. Później była modlitwa na cmentarzu przy pomniku poświęconym polskim żołnierzom.


Uczniowie wrócili następnie do zaprzyjaźnionej szkoły na „Dzień języka angielskiego”, który bardzo im się spodobał. Na pożegnanie wszyscy wspólnie zatańczyli „belgijkę”. Wieczorem uczestnicy wyjazdu spacerowali pięknie oświetlonymi uliczkami Brześcia. Oczekiwanie na granicy trwało długo, ale wycieczka była tego warta. Miejmy nadzieję, że białoruska młodzież odwiedzi naszą szkołę już w najbliższym czasie. Opiekunami wycieczki byli: Olena Wasilewska, Elżbieta Mirek, Marzena Niemycka i Paweł Dubaniewicz.

 

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo2.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.