^Back To Top

• 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
    ;)
  • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
    :)
  • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
    :)
  • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
    ;)
  • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
    :)

Lekkoatletka

11 października w Lublinie miał miejsce Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Oprócz klasyfikacji drużynowej w tych zawodach nagradzano także za wyniki indywidualne. Kuba Pilipiuk zajął 3 miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 173 cm. Bardzo dobrze spisała się również sztafeta 4 x 100 m w składzie: Wiśniewski Szymon, Kasprowicz Mateusz, Barczuk Kacper, Kusznieruk Bartek, która również zdobyła brązowy medal. Na uwagę zasługuje fakt, że cała sztafeta składa się z uczniów pierwszych klas. W zmaganiach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej nasza szkoła zajęła 6 miejsce potwierdzając przynależność do czołówki województwa.

Reprezentowali nas: Wiśniewski Szymon, Barczuk Kacper, Kusznieruk Bartek, Kasprowicz Mateusz, Woźniak Paweł, Hordejuk Eryk, Reluga Jakub, Mikołajczak Jakub, Kowalczyk Marcin, Mirończuk Jakub, Guz Igor, Dołęzka Jakub, Matczuk Jakub, Malczuk Łukasz, Izdebski Filip, Filipek Dominik, Pikor Mateusz, Warpas Jakub, Pilipiuk Jakub