^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Anglojęzyczne nowości w szkolnym księgozbiorze

Wraz z nadejściem jesieni w szkolnej bibliotece pojawiły się nowe, szczególne propozycje książkowe. Uczniowie i nauczyciele Kraszaka mogą korzystać z podręczników do nauki biologii, chemii, matematyki, fizyki, geografii i historii w języku angielskim. Podręczniki dostosowane są do programu międzynarodowej matury, do której nasza szkoła planuje przystąpić w przyszłości. Zachęcamy naszych uczniów i nauczycieli do korzystania z nowych pozycji. Będzie to gwarancja sukcesu na coraz bardziej wymagającym i coraz szybciej zmieniającym się rynku pracy, wzbogaci słownictwo specjalistyczne z poszczególnych dziedzin nauki i z pewnością pomoże w lepszym przygotowaniu do matury i studiów.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo2.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.