^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Podziękowanie

Szanowni Pedagodzy, Pracownicy Niepedagogiczni, Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczął się od wyjątkowego wydarzenia w dziejach naszego liceum. Już po raz dziewiąty odbył się Zjazd Absolwentów dwóch najstarszych bialskich szkół. Tak ważna karta w historii I Liceum Ogólnokształcącego im. J. I. Kraszewskiego mogła być zapisana tylko dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Składam Państwu serdeczne podziękowania za inicjowanie i wspieranie działań, godną podziwu wielomiesięczną pracę, poświęcony czas i ogromne poświęcenie.

Bardzo dziękuję Młodzieży za nieocenioną pomoc podczas organizacji Zjazdu i szczególną dbałość o godne przyjęcie Absolwentów w murach naszej szkoły. Dziękuję wszystkim Pracownikom i Uczniom za wspaniałą postawę, dzięki której IX Zjazd stał się spotkaniem integrującym Pedagogów, Absolwentów i Uczniów, spotkaniem przebiegającym w atmosferze serdeczności, wspomnień i planów na przyszłość.

Ireneusz Szubarczyk

 

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo2.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.