^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

26 FINAŁ WOŚP

W dniu 9 stycznia 2017r. klasa 2B udała się do lokalnego sztabu WOŚP. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z zastępcą Szefa Sztabu – p. Martą Bąkowską i wysłuchać krótkiego wykładu na temat historii „Orkiestry” oraz idei wolontariatu. Młodzież mogła przekonać się, jak drobne gesty dobrej woli przekładają się na konkretne osiągnięcia, gdyż miejsce, w którym byli – oddział szpitala w Białej Podlaskiej przy ul. Spółdzielczej, mieszczący w sobie dom opieki medycznej i hospicjum, powstał w ogromnej większości dzięki WOŚP. Nasi uczniowie też włączyli się w przygotowania do Finału. Podczas tego spotkania złożyli ponad 200 puszek, z którymi w niedzielę wolontariusze wyszli na ulice Białej Podlaskiej i okolic. Opiekunami młodzieży byli p. Monika Kulikowska i p. Anna Chomicz.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Wyróżnienia

logo1.png

Współpraca

godlo-SGH-zielone.png

Przedsięwzięcia

come.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox SliderLokalizacja

Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.