^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Współpraca z Lingwistyką i Germanistyką UMCS

7 grudnia 2017 r w naszej szkole odbyły się warsztaty językowe z udziałem Pani dr Jolanty Knieji oraz dwóch studentek z Zakładu Lingwistyki Stosowanej i Germanistyki UMCS. Zajęcia, w których udział wzięło 25 uczniów z różnych klas miały formę stacji zadaniowych a ich temat brzmiał: „Weihnachten” czyli Boże Narodzenie. Uczniowie, pracując w grupach musieli wykazać się nie tylko znajomością języka niemieckiego ale także wiedzą na temat tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych w krajach niemieckojęzycznych. Wszyscy poradzili sobie doskonale.


Po rozwiązaniu wszystkich zadań językowych pod kierunkiem naszych gości wspólnie wykonali niecodzienny kalendarz adwentowy, który stanowi ważny element tegorocznych dekoracji świątecznych w naszej szkole.

Zajęcia spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony gości z UMCS jak też naszych uczniów. Mamy nadzieję, że nawiązana w ten sposób współpraca zaowocuje podobnymi spotkaniami oraz wieloma innymi inicjatywami w przyszłości.

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo2.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.