^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Konkurs Recytatorski Niemieckiej, Francuskiej i Rosyjskiej Poezji Zimowej

W ramach Tygodnia Języków Obcych odbył się w naszej szkole niecodzienny recytatorski konkurs językowy. Uczestnicy zmierzyli się z poezją niemiecką, francuską i rosyjską, recytując w oryginale wiersze o tematyce zimowo – świątecznej. Poziom konkursu był bardzo wysoki a wesoła atmosfera stworzona przez parę prowadzącą oraz uczniów, którzy poprzez muzyczne interpretacje utworów świątecznych uatrakcyjnili widowisko udzieliła się publiczności i jury a uczestnikom pomogła pozbyć się stresu i zaprezentować maksimum swoich możliwości.


W kategorii: poezja niemiecka I miejsce zajęły uczennice klasy IIA1: Zofia Staszewska, Dominika Sobczuk oraz Aleksandra Cuch. Wyróżnienie przyznano uczennicom klasy IIG: Izabeli Daniluk, Adriannie Wojtkowskiej oraz Magdalenie Suszczyńskiej. W kategorii: poezja francuska I miejsce zajęła Gabriela Szewczuk z klasy IC zaś wyróżnienie otrzymał Wojciech Pietrow z klasy IIIC W kategorii: poezja rosyjska I miejsce zajął Adrian Bordzicki z klasy IG zaś wyróżniony został Jakub Kłoczewski z klasy ID. Gratulujemy nie tylko laureatom lecz wszystkim uczestnikom.  

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Wyróżnienia

part.png

Współpraca

godlo-SGH-zielone.png

Przedsięwzięcia

free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox SliderLokalizacja

Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.