^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 Stwarzamy atmosferę przyjazną każdemu uczniowi.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego

 

11 grudnia 2017 roku w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie odbyła się uroczystość rozdania stypendiów Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach projektów stypendialnych: „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2017-2018" oraz „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019". W tym roku nagrodzono 725 uczniów z 203 szkół z całego regionu. Warunkiem otrzymania stypendium były nie tylko wysokie wyniki w nauce, ale także liczne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach oraz wyróżniająca się aktywność na rzecz szkoły. Stypendium wynosi 400 złotych miesięcznie i jest wypłacane przez 10 miesięcy w roku szkolnym 2017/2018.


W pięknej Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur wręczenia listów gratulacyjnych oraz drobnych upominków dokonał Wicemarszałek Województwa Lubelskiego - pan Krzysztof Grabczuk. Uroczystość uświetniła swoimi występami młodzież ze Studia Tańca UDS. Szczególnie cieszymy się z tego, że w gronie wyróżnionych znalazło się 10 uczniów naszej szkoły: Agnieszka Hermaniuk 2a1, Aleksandra Martyniuk 2a1, Klara Chwaluk 1d, Karol Fedoruk 1bh, Michał Kowalina 1h, Agata Magier 1h, Adam Matysiak 1af, Marta Sebastjaniuk 1d, Dominika Walasek 1a i Marta Wyrodek 1d. Mamy nadzieję, że stypendyści nadal będą poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać pasje.  

Wyróżnienia

part.png

Współpraca

L.png

Przedsięwzięcia

come.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.