^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 Stwarzamy atmosferę przyjazną każdemu uczniowi.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Poznaj mnie, czyli integracja na wesoło!

27 września 2017 roku w Ośrodku Edukacji Ekologicznej „WOD-KAN” odbyło się ognisko integracyjne klas pierwszych. Pogoda była fantastyczna, dlatego nikt nie wrócił stamtąd ze smutną miną. Przez całe spotkanie uczniowie nawiązywali nowe znajomości, bawili się i zajadali przepysznymi kiełbaskami, ciasteczkami i napojami. Najważniejszą częścią imprezy były prezentacje klas. Każda grupa pokazała się w oryginalny, a zarazem żartobliwy sposób, tworząc przy tym bardzo przyjazną atmosferę. Mamy nadzieję,że takie spotkanie pozytywnie wpłynęło na dalszą współpracę, a każdy pierwszoklasista będzie mógł z radością wspominać ten dzień.                                                 

Wyróżnienia

logo3.png

Współpraca

L.png

Przedsięwzięcia

come.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.