^Back To Top

  • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
    ;)
  • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
    :)
  • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
    :)
  • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
    ;)
  • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
    :)

Pożegnanie absolwentów

24 kwietnia 2020 r. w naszej szkole miało miejsce niecodzienne pożegnanie uczniów klas III. Tradycyjną uroczystość w hali sportowej z udziałem absolwentów, grona pedagogicznego, zaproszonych gości, rodziców i młodszych kolegów zastąpiło spotkanie w wirtualnej przestrzeni, które poprowadził online Pan Dyrektor Ireneusz Szubarczyk. Pan Dyrektor w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim uczniom za ich wytężoną pracę w ciągu 3 lat nauki w szkole, za promowanie szkoły poprzez udział w różnych olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz za reprezentowanie I LO w zawodach sportowych. Podkreślił również, jak wielu uczniów podejmowało aktywność społeczną i artystyczną. Była to również okazja, aby przedstawić wyniki klasyfikacji uczniów klas III.

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole:
1.Karol Fedoruk 3BH - 5,35 Prymus szkoły
2. Wojciech Grunwald 3A - 5,29
3. Wiktoria Majczyna 3C- 5,18
4. Magdalena Mandziuk 3H - 5,18
5. Adam Matysiak 3AF-5,18
6. Jakub Orzechowski 3A- 5,18
7. Dominika Walasek 3A- 5,18
8. Weronika Denisiuk 3G- 5,12
9. Joanna Kuzko 3H- 5,12

Klasa 3A
Uczniowie ze średnią ocen 4.75 i więcej:
1. Wojciech Grunwald – 5,29
2. Jakub Orzechowski
3. Dominika Walasek
4. Weronika Brodacka
5. Paulina Malesa
6. Wiktor Kępiński
7. Kornel Samociuk
8. Zuzanna Flis
9. Kacper Frończuk
10. Sidorowicz Piotr

Uczniowie ze 100-procentową frekwencją za trzy lata:
1. Weronika Brodacka
2. Paulina Malesa
3. Jakub Orzechowski

Klasa 3A F
Uczniowie ze średnią ocen 4.75 i więcej:
1. Adam Matysiak - 5,18

Klasa 3BH
Uczniowie ze średnią ocen 4.75 i więcej:
1. Karol Fedoruk -5,35
2. Julia Wojciuk

Klasa 3C
Uczniowie ze średnią ocen 4.75 i więcej:
1. Wiktoria Majczyna – 5,18
2. Marcelina Miszczuk
3. Karolina Makarska
4. Anna Kacik
5. Gabriela Szewczuk
6. Katarzyna Golanko
7. Julia Romaniuk

Klasa 3D
Uczniowie ze średnią ocen 4.75 i więcej:
1. Marta Sebastianiuk - 5,06
2. Dorota Michalak
3. Klara Chwaluk
4. Marta Wyrodek
5. Maria Szewczyk

Klasa 3G
Uczniowie ze średnią ocen 4.75 i więcej:
1. Weronika Denisiuk - 5,12
2. Katarzyna Juszczuk
3. Gabriela Lewczuk
4. Gabriela Marczuk
5. Natalia Wereszko
6. AngelikaMazur
7. Agata Struk

Klasa 3H
Uczniowie ze średnią ocen 4.75 i więcej:
1. Magdalena Mandziuk - 5,18
2. Joanna Kuzko
3. Agata Magier
4. Łukasz Baranowski
5. Katarzyna Dąbrowska
6. Michalina Wróbel
7. Alicja Gładysz
8. Aleksandra Jawoszek
9. Agata Nowak
10. Klaudia Bancarzewska

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych i konkursów:
1. Adam Matysiak – finalista „L Olimpiady Literatury i Języka Polskiego”, finalista „XLIV Olimpiady Artystycznej” (sekcja historii sztuki), finalista „XXXII Olimpiady Filozoficznej”
2. Karol Fedoruk: finalista „66 Olimpiady Chemicznej”, finalista „XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
3. Jakub Niczyporuk – finalista „XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
4. Michał Szendel – finalista „XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
5. Gabriela Szewczuk – laureatka Konkursu „Józef Ignacy Kraszewski - jego życie i dzieło”

Uczniowie zasłużeni dla szkoły (działalność w Samorządzie Szkolnym, społeczna, artystyczna, Poczet Sztandarowy)
1. Maria Antoniewicz
2. Martyna Denis
3. Kacper Frończuk
4. Tymoteusz Naworski
5. Julia Połynko
6. Michał Wysokiński
7. Adam Matysiak
8. Szymon Kacprzyk
9. Przemysław Korniluk
10. Natalia Minicz
11. Kinga Romanowicz
12. Diana Sadowniczek
13. Anna Kacik
14. Kinga Czeczko
15. Jakub Niczyporuk
16. Filip Koryciński
17. Julia Romaniuk
18. Kacper Barzyński
19. Klara Chwałek
20. Weronika Muszyńska
21. Piotr Sochacki
22. Adrian Bordzicki
23. Łukasz Czubla
24. Nikoletta Drąg
25. Łukasz Baranowski
26. Magdalena Mandziuk
27. Julia Wierzejska

 

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

  • apolitechnika_warszawska200.png
  • godlo-SGH-zielone.png
  • kul.png
  • L.png
  • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

  • logo1.png
  • logo3.png
  • part.png

Przedsięwzięcia

  • cmi.png
  • come.png
  • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.