^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Warsztaty z języka rosyjskiego

12.11.2019 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty z języka rosyjskiego. Przeprowadzili je przedstawiciele Instytutu Neofilologii UMCS w ramach patronatu Uczelni. Dr Leszek Mikrut, wykładowca, znany tłumacz oraz pilot wycieczek zagranicznych wygłosił mini wykład pt. „Maria, ale Curie-Skłodowska czy jednak Skłodowska-Curie?”. Studenci (Yurii Senyuta Władysława Żmakina, Dominika Kość, Wojciech Czajka) z zacięciem pedagogicznym przeprowadzili warsztaty dla uczniów pt. „Język rosyjski na wesoło” oraz konkurs wiedzy z nagrodami. Na koniec uczennica klasy I E, Aleksandra Derlukiewicz, po mistrzowsku zadeklamowała wiersz w języku rosyjskim (Асадов Эдуард "Я могу тебя очень ждать").

Zdobyte wiadomości umożliwią uczniom naszego liceum poszerzenie wiedzy z języka rosyjskiego, poznanie specyfiki Uczelni i związanie dalszej ścieżki edukacyjnej w zakresie języka rosyjskiego. Koordynatorkami przedsięwzięcia są nauczycielki języka rosyjskiego: Olena Wasilewska i Elżbieta Kasztelan. Dziękujemy i zapraszamy za rok!Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.